Naturalne powiększanie piersi – sposoby

powiększanie biustu

Wygląd nie powinien być najważniejszą rzeczą, ale jeśli posiadamy kompleksy, możemy zainteresować się ich rozwiązaniem. Nie polecamy operacji plastycznej wszczepiania implantów, żeby powiększyć biust, ponieważ każda operacja niesie ze sobą odpowiednie ryzyko i w dużym stopniu ingeruje w nasze ciało, pozostają nam nie tylko blizny, ale możemy spotkać się z wieloma skutkami ubocznymi.

Ćwiczenia na powiększanie biustu

Ćwiczenia mogą pomóc nie tylko na zwiększenie obwodu piersi, ale również ich ujędrnienie, co jest niezwykle istotne. Wiele osób myśli, że przez ćwiczenia spalimy tłuszcz z biustu i piersi zostaną zmniejszone. Okazuje się jednak, że jeśli dobierzemy odpowiednie ćwiczenia mięśnie wypchną biust do przodu i sprawią, że będzie większy. Jakie ćwiczenia wybrać? Najlepiej zwrócić się do instruktora na siłowni, który dokładnie wskaże, co powinniśmy wykonywać. Jeśli chodzi o ćwiczenia w domu, Panie mogą stosować damskie pompki czy napinanie mięśni klatki piersiowej przez nacisk na złączone dłonie.

Masaż na powiększanie biustu

Żeby powiększyć a zarazem ujędrnić biust możemy wykorzystać masaż. Przez masaż pobudzamy gruczoły dokrewne, które są odpowiedzialne za rozwój biustu. Gruczoły intensywnie pracują w okresie dojrzewania i ciąży, a bez odpowiedniej stymulacji po prostu zanikają. Masaż powinien być wykonywany z odpowiednią intensywnością, tak żeby nie sprawiał bólu, ale zapewniał odpowiednie efekty. Jak masować? Najlepiej wykonywać koła od góry do wewnątrz klatki piersiowej jednocześnie uciskając biust.

Tabletki na powiększenie biustu

W internecie mamy mnóstwo różnego rodzaju środków i tabletek na powiększanie biustu. Są to przede wszystkim ziołowe tabletki – suplementy, które działają podobnie jak kobiece hormony, które są odpowiedzialne za rozwój biustu. Jeśli chodzi o opinie na temat tabletek, w internecie, na forach są osoby, które są zachwycone ich działaniem, ale zdarzają się również takie, które mówią o tym, że tabletki nie działają. Oprócz tabletek na rynku dostępne są także różnego rodzaju kremy oraz maści, których skład jest podobny do tabletek – opiera się na fitoestrogenie. Zapytaliśmy farmaceutkę w aptece co sądzi na temat tabletek i kremów. Z jej wypowiedzi wynika, że bardziej skuteczne okazują się tabletki, kremy zapewniają mniejsze efekty, ale ich stosowanie jest mniej inwazyjne – stosujemy je miejscowo i nic nie łykamy. Wiele pozytywnych opinii posiadają tabletki breast fast. Więcej przeczytacie na stronie producenta: tutaj

powiększanie piersi

Dieta na większy biust

Głównym składnikiem biustu jest tkanka tłuszczowa, więc odpowiednie odżywianie z pewnością wpływa na wielkość i stan naszego biustu. Jeśli chcemy powiększyć biust nasza dieta powinna dostarczać to co znajduje się w tabletkach i kremach na powiększanie biustu, czyli fitoestrogen. Produktu, które warto stosować to przede wszystkim soja, ryż, fasola, ziemniaki, ziarna zbóż, pietruszka oraz czosnek.

Tabletki antykoncepcyjne a większy biust

Skutkiem ubocznym stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest przeważnie powiększenie biustu. Oczywiście tabletki antykoncepcyjne powodują wiele skutków ubocznych – zakrzepicę i wiele innych problemów zdrowotnych, dlatego jeśli chcemy powiększyć biust a nie dbać o antykoncepcję, lepiej skorzystać z innych, bardziej przyjaznych dla zdrowia sposobów.

Bielizna powiększająca piersi

W ostatnim czasie bardzo popularne stają się biustonosze typu push-up. Po za tym jeśli wybierzemy się do brafitterki może okazać się, że dopasowanie odpowiedniego stanika może znacznie powiększyć wizualnie nasz biust. Może nie jest to to samo, co posiadanie większego biustu, ale nikt nie zauważy nawet, że nasz biust nie jest taki duży na jaki wygląda.

3 thoughts on “Naturalne powiększanie piersi – sposoby

  1. Ćwiczenia jak najbardziej, moja dziewczyna stosuje ćwiczenia nie takie specjalnie na biust ale przy kilku bardzo zaangażowane są górne mięśnie klatki piersiowej i powiem, że jej biust jest na pewno lepiej podniesiony i wydaje się większy. Co do tabletek to działają również tylko potrzeba trochę czasu by przyszły efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *