Każda kobieta chce mieć długie i gęste rzęsy, niestety nie zawsze natura obdarza nas wszelkimi doskonałościami i chcemy poprawić niektóre rzeczy. Odpowiednia troska o rzęsy sprawi, że stają się nie tylko dłuższe, ale również gęstsze, musimy jedynie poznać kilka prostych tricków, które oczywiście nie polegają na dobraniu odpowiedniego tuszu czy zalotki.


Czytaj dalej

Ciągle rozwijamy naszego bloga, piszemy o tematach, które interesują naszych czytelników, słuchamy sugestii wysyłanych za pomocą formularza kontaktowego. Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z naszymi czytelnikami kodem rabatowym, który upoważnia do zniżki 10% na dowolne zakupy w drogerii internetowej. W asortymencie produkty do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy, suplementy diety, tabletki na odchudzanie, wybielanie zębów i wiele więcej.


Czytaj dalej

Nie każdy rodzi się ze śnieżnobiałymi zębami, wielu z nas przez zaniedbania w ich pielęgnacji czy takie używki jak kawa, czerwone wino oraz papierosy na własne życzenie zmieniamy kolor naszych zębów na żółty. Na szczęście mamy różne sposoby na wybielanie zębów i pomimo naszych zaniedbań możemy cieszyć się z bielutkiego uśmiechu. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje.


Czytaj dalej

Wygląd nie powinien być najważniejszą rzeczą, ale jeśli posiadamy kompleksy, możemy zainteresować się ich rozwiązaniem. Nie polecamy operacji plastycznej wszczepiania implantów, żeby powiększyć biust, ponieważ każda operacja niesie ze sobą odpowiednie ryzyko i w dużym stopniu ingeruje w nasze ciało, pozostają nam nie tylko blizny, ale możemy spotkać się z wieloma skutkami ubocznymi.


Czytaj dalej

Botoks kojarzy się nam przede wszystkim z różnymi gwiazdami, które za wszelką cenę chcą zachować młodość i nie dopuścić do powstania zmarszczek. Ogólnie przyznawanie się do korzystania z botoksu w naszym kraju nie jest powodem do domu. Osoby, które stosują botoks, nie chętnie się do tego przyznają, a w przypadku gwiazd często spotykamy się z falami krytyki. W internecie znajdujemy również wiele zdjęć osób, które przesadzają z botoksem, przez co powstają istnieje karykaturalne obrazy.


Czytaj dalej

Każdy z nas spotyka się z wypadaniem włosów, najlepiej widać to w przypadku długich włosów, które często pojawiają się na naszym obraniu. Okazuje się, że każdego dnia tracimy około 50 włosów i jest to całkowicie normalne. Ciekawostką jest, że wypadanie włosów wzmaga się w okresie jesieni, kiedy każdego dnia może wypadać nam nawet 100 włosów.

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Od razu przychodzą nam na myśl odpowiednie odżywki, szampony i zabiegi, które mają na celu poprawę sytuacji naszych włosów, oczywiście jest to ważna sprawa, ale na początku należy zadbać o odpowiednią dietę.


Czytaj dalej