Eron Plus to suplement diety specjalistycznego przeznaczenia. Głównym zadaniem Eron Plus jest wzmocnienie i utrzymanie erekcji u osób, u których zauważono trudności z wystąpieniem wzwodu oraz przedwczesnym wytryskiem.

Eron Plus działanie

Suplement diety Eron Plus jako jedyny dostępny na rynku środek na potencje połączył w sobie dwufazowe działanie. Zestaw składa się z tabletek Eron Plus oraz kapsułek Eron Plus Before. Tabletki przeznaczone są do codziennego spożycia, zaś kapsułki Eron Plus Before należy stosować przed stosunkiem. Regularne stosowanie suplementu wzmacnia erekcję i sprawia, że stosunki są znacznie dłuższe niż dotychczas.


Czytaj dalej

Wydaje się nam, że problemy z potencją spotykają jedynie starszych mężczyzn, którzy po prostu w odpowiednim okresie tracą swoje libido. Okazuje się jednak, że problem dotyczy co 10 mężczyznę i to w każdym wieku nawet po 20 roku życia. Przyczyny problemów z potencją są oczywiście inne u młodych mężczyzn, ponieważ tutaj może dochodzić do problemów związanych z psychiką – brak doświadczenia, stres przed stosunkiem i tego rodzaju obawy.


Czytaj dalej

Kto cierpi na przedwczesny wytrysk?

Okazuje się, że przedwczesny wytrysk to nie tylko problem pojedynczych osób, ale praktycznie każdy mężczyzna w swoim życiu może spotkać się z sytuacją zbyt szybkiego zakończenia stosunku.
Bardzo często problem pojawia się podczas rozpoczynania współżycia seksualnego, gdy młodzi mężczyźni nie posiadają jeszcze doświadczenia i bardzo stresują się podczas kontaktów z kobietami.


Czytaj dalej