Therm line fast

therm line fast

Therm line fast to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający właściwie zbilansowany zbiór składników dla kobiet, które chcą szybko zmniejszyć masę ciała. Składniki wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm i usuwają nadmiar wody z organizmu. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych, którzy chcą zmniejszyć masę ciała, będący na diecie utraty wagi, doświadczając problemów z zatrzymywaniem wody w organizmie. Therm Line Fast przyspiesza szybką utratę wagi. Działa redukująco nie tylko na nadwagę, ale także na cellulit. Stymuluje spalanie tłuszczu i przemianę materii, pozwalając w krótkim czasie osiągną pożądany efekt odchudzający.

Suplement diety zwiększa szanse na powodzenie kuracji i eksponuje właściwości moczopędne. Przygotowany preparat dzięki naturalnym składnikom pomaga szybko zmniejszyć masę ciała a przy tym uchronić organizm przed możliwym podwyższeniem cholesterolu i niestabilnymi parametrami glukozy we krwi. Ponadto składniki preparatu posiadają działanie pobudzające i poprawiające aktywność fizyczną i intelektualną.

Skład produktu Therm line fast

Zielona herbata i pieprz cayenne zawierający kapsaicynę, zwiększają spalanie tłuszczu, przyczyniając się do walki z cellulitem. Zielona herbata zwiększa również metabolizm, przyspieszając transformację składników w organizmie. Pokrzywa przyczynia się do usuwania wody z organizmu wraz z produktami metabolizmu. Produkt zawiera również wysokiej, jakości ekstrakt z zielonej kawy – znormalizowany do zawartości kwasu chlorogenowego i wyciąg z owoców cytrusowych i guarany.

Dokładny spis składników w produkcie:

Eekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica L.), wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z pieprzu cayenne (Capsicum annuum L.); SINETROL – opatentowany guarana i ekstrakt cytrusowy (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. Dulcis, Paullinia cupana), środki powlekające – alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowy potasu, monooleinian polioksyetylenosorbitanu; Ekstrakt kawy zielonej, środek wypełniający – sieciowany karboksymetyloceluloza sodowa, środki zapobiegające pienieniu – ditlenek krzemu, sole magnezu kwasów tłuszczowych; Kolor – ditlenek tytanu.

Jak stosować produkt Therm line fast

Zalecane stosowanie: 1 tabletka 2 razy dziennie, z dużą ilością wody, około 30 minut przed śniadaniem, obiadem lub treningiem.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplementy żywnościowe nie powinny być stosowane, jako substytut różnorodnej diety. Zaleca się zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz zdrowy tryb życia.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania

Therm line fast zawiera kofeinę. Niezalecany jest la dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 242,6 mg / 2 tabletki). Nie powinien być stosowane przez kobiety karmiące piersią, osoby z chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym, lub w nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Osoby cierpiące na zaburzenia czynności nerek lub stosujące leki moczopędne powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem produktu. Przeciwwskazaniem jest również uczulenie na składniki preparatu.

Cena i gdzie kupić produkt Therm line fast

Produkt Therm line fast jest dostępny zarówno w aptekach stacjonarnych jak też internetowych.  Cena za 60 tabletek tego suplement waha się od 22 do 40 złotych.

Opinie osób, które stosowały produkt Therm line fast

Zakończyłam właśnie kurację przy Therm line fast. Rezultaty były zauważalne już po dwóch tygodniach od zastosowania. Poza przyjmowaniem preparatu, starałam się prawidłowo odżywiać i udało mi się schudnąć 6 kg przez miesiąc.

Ewa

Moje doświadczenie z odchudzanie z Therm line fast jest pozytywne, będę ten czas wspominała dobrze. Więc zawsze, gdy będę musiała zrzucić kilka kilogramów sięgnę właśnie po ten produkt. Przez dwa miesiące stosowania tego preparatu, zmniejszenia ilości przyjmowanych kalorii w pożywieniu i chodzeniu na bieżni straciłam 8 kg. Uważam to za swój sukces, trzeba przestrzegać zaleceń producenta i cieszyć się efektem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *