Tasiemiec na odchudzanie

tasiemiec na odchudzanie

Wiele osób dąży do wymarzonej sylwetki nie bacząc na konsekwencje swoich zachowań, zdrowie, za wszelką cenę chce osiągnąć efekt. Czy warto niszczyć zdrowie, życie żeby schudnąć? Czy ludzie, którzy na własne życzenie „zapraszają” do swojego ciała pasożyty wiedzą co robią? W internecie pojawiły się ogłoszenia dystrybutorów tabletek z tasiemcem, które mają zagwarantować błyskawiczne i bezproblemowe odchudzanie.

Tasiemiec – prawda

Tasiemiec powoduje ogromne spustoszenie w naszym organizmie, wynikiem jego obecności jest awitaminoza i anemia. Tasiemiec to wielkie zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Waga spada bardzo szybko, ale równie szybko pojawiają się biegunki, wymioty, bóle głowy, wycieńczenie organizmu.

Jak usunąć tasiemca z organizmu?

Dystrybutorzy tabletek z tasiemcem twierdzą, że po zakończonej diecie pasożyty bardzo łatwo usunąć – nie stanowi to żadnego problemu. Jaka jest prawda? Okazuje się, że leczenie farmakologiczne może trwać wiele miesięcy, jest bardzo trudne i uciążliwe dla pacjenta. Tasiemiec może osiągać długość nawet 15 metrów i dosłownie wysysa z nas wszelkie składniki odżywcze. Łatwiej pozbyć się tasiemca nieuzbrojonego, lekarz przepisuje nam odpowiednie leki, które paraliżują układ nerwowy tasiemca, dzięki czemu odczepia się od naszych jelit i jest wydalony z kałem. Jeśli główka tasiemca zaczepi się o jelito i pozostanie w organizmie pasożyt odbudowuje swoje ciało i należy powtórzyć stosowanie leku. Gorzej jest w przypadku tasiemca uzbrojonego, gdzie konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań i zastosowanie leczenia farmakologicznego lub w zaawansowanych przypadkach radioterapii lub chemioterapii.

Okazuje się również, że każdy z nas może zarazić się tasiemcem przez zjedzenie niedogotowanego lub niedopieczonego mięsa wołowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *