Młody zielony jęczmień – green magma – opinie, gdzie kupić, cena.

młody zielony jęczmień

Zielony jęczmień to swojego rodzaju super-food, który jeszcze do niedawna nie był w pełni doceniany. Coraz więcej mówi się jednak na temat jego bardzo dobrych właściwości, a mianowicie:

wspomaga odchudzanie, ma działanie przeciwzapalne oraz przeciwwirusowe, przeciwdziała powstawaniu nowotworów, jest wykorzystywany przy leczeniu zmian skórnych, służy do płukania gardła – odświeża oddech.

 

Młody zielony jęczmień (green maga) a odchudzanie.

Zielony jęczmień to bogactwo egzogennych aminokwasów, a także mnóstwo błonnika, który jak wiadomo doskonale sprawdza się podczas odchudzania. Do tego znacznie więcej beta karotenu niż marchew, a także mnóstwo witaminy c. Młody zielony jęczmień nie tylko skutecznie wspomaga proces odchudzania, ale jest po prostu zdrowy i efekty jego stosowania przyczyniają się nie tylko do utraty wagi, ale również do poprawy stanu naszej cery i zdrowia. Green magma to źródło cynku, magnezu, żelaza i wapnia.

Na pytanie czy zielony jęczmień odchudza odpowiadamy – TAK. Wszystko dzięki wysokiej zawartości błonnika oraz składników mineralnych. Błonnik rozpuszczalny zawarty w jęczmieniu przyczynia się do uzyskania uczucia sytości, natomiast błonnik nierozpuszczalny pobudza perystaltykę jelit, przez co unikamy zaparć, które są bardzo częste podczas procesu odchudzania.

 

Cena młodego zielonego jęczmienia (green magma)

Największym minusem zielonego jęczmienia (green magma) jest wysoka cena preparatu. 300 gram proszku może kosztować nawet 200zł. Stosowanie jest bardzo drogie, szczególnie jeśli chcemy skorzystać z dłuższej kuracji zielonym jęczmieniem.

 

Alternatywa –  równie skuteczny preparat w niskiej cenie.

african mangoPrzedstawiamy alternatywę dla drogiego zielonego jęczmienia –  tabletki African Mango.

Tabletki African Mango powstały na bazie wyciągu z afrykańskiego mango i posiadają w pełni naturalny skład. Preparat skutecznie spala tkankę tłuszczową, a także usuwa toksyny z organizmu, co przyczynia się do oczyszczenia cery, a także ogólnego lepszego samopoczucia, mamy więcej energii. Afrykańskie jest bogate w antyoksydanty i błonnik, podobnie jak młody zielony jęczmień.

Badania kliniczne wykazały, że afrykańskie mango okazało się skuteczne w przypadku 99% osób przyjmujących regularnie tabletki.

Efekty stosowania tabletek African mango to od 8 do 10 kg mniej w ciągu 4 do 6 tygodni stosowania preparatu.

 

Najtaniej kupimy oryginalne Africn Mango na stronie producenta. Kliknij tutaj!

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *