Therm line fast to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający właściwie zbilansowany zbiór składników dla kobiet, które chcą szybko zmniejszyć masę ciała. Składniki wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm i usuwają nadmiar wody z organizmu. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych, którzy chcą zmniejszyć masę ciała, będący na diecie utraty wagi, doświadczając problemów z zatrzymywaniem wody w organizmie. Therm Line Fast przyspiesza szybką utratę wagi. Działa redukująco nie tylko na nadwagę, ale także na cellulit. Stymuluje spalanie tłuszczu i przemianę materii, pozwalając w krótkim czasie osiągną pożądany efekt odchudzający.


Czytaj dalej

Zielony jęczmień to swojego rodzaju super-food, który jeszcze do niedawna nie był w pełni doceniany. Coraz więcej mówi się jednak na temat jego bardzo dobrych właściwości, a mianowicie:

wspomaga odchudzanie, ma działanie przeciwzapalne oraz przeciwwirusowe, przeciwdziała powstawaniu nowotworów, jest wykorzystywany przy leczeniu zmian skórnych, służy do płukania gardła – odświeża oddech.


Czytaj dalej

Obecnie na rynku istnieje mnóstwo skutecznych tabletek odchudzających, dlatego kobiety, a czasem nawet i mężczyźni tak chętnie po nie sięgają. Większość tabletek na odchudzanie zawiera wyciągi roślinne, wśród których znajdują się na przykład wyciągi z różnorodnych odmian kaktusów, wyciągi z zielonej herbaty, guarany, a także wodorostów. Oprócz tego te tabletki zawierają chroniony patentem kompleks, który zawiera błonnik.


Czytaj dalej

Od wielu lat dbanie o sylwetkę jest nie tylko zdrowe, ale także bardzo modne. Codziennie  czytamy w gazetach o gwiazdach, które stosują przeróżne diety. Widząc, że znane osoby tracą kilogramy chcemy poczuć się podobnie i sięgamy po różne diety, często bardzo nieodpowiedzialnie. Jedną z modnych i skutecznych diet jest przede wszystkim dieta kapuściana.


Czytaj dalej

Coraz częściej spotykamy przypadki osób uczulonych na gluten (celiakia) i właśnie tu niezbędne okazuje się wprowadzenie diety bezglutenowej. To jedyna opcja na normalne życie, ponieważ nietolerancji glutenu nie da się wyleczyć, pozostaje z nami do końca życia, a jej typowe objawy to bóle brzucha, biegunki oraz brak apetytu. Czym jest gluten? To odmiana białka, którą spotykamy w takich produktach jak ziarna zbóż – jęczmień, żyto, pszenica, kasza mann oraz jęczmienna.


Czytaj dalej

Dieta na mase

Dieta kojarzy się nam przede wszystkim z odchudzaniem – zrzuceniem zbędnych kilogramów, rzeźbieniem sylwetki i właśnie do tego dążą miliony ludzi na całym świecie, stosując różnego rodzaju głodówki, ćwiczenia i tabletki na odchudzanie. Okazuje się jednak, że tak samo jak wiele osób ma problemy z odchudzaniem, podobnie nie każdy wie co zrobić, żeby przytyć – zbudować masę mięśniową, bo o tłuszczowej raczej nikt nie marzy 😉 Najczęściej dieta na masę ma związek z treningami siłowymi, aczkolwiek nie jest to reguła.


Czytaj dalej